Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. OZE

ECO TEAM SOLUTIONS sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kłobuck

    Kłobuck, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • pośrednictwo w sprzedaży usług z branży OZE

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • przygotowywanie ofert odpowiednio dobranych dla klienta

  • prowadzenie prezentacji dotyczących produktów i usług firmy

  • budowanie i utrzymywanie trwałych, dobrych relacji z klientami

  • inicjowanie nowych rozwiązań, aktywne uczestniczenie w rozwoju firmy

Nasze wymagania

  • otwartości na kontakt z klientami

  • kreatywności i zaangażowania w wykonywaną pracę

  • umiejętności współpracy z zespołem

  • przedsiębiorczości i samodzielności w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • wysokiej kultury osobistej

  • samodyscypliny i odpowiedzialności za efekty wykonywanej pracy

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

  • prawa jazdy kat. B oraz samochodu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, B2B lub umowę o pracę

  • system wynagrodzenia pensja + prowizja

  • pomoc we wdrożeniu do pracy oraz pełne wsparcie przełożonych i współpracowników

  • profesjonalne szkolenia oraz warsztaty

  • program pakietów motywacyjnych

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (np. program Multisport)

  • dopłaty do auta służbowego

  • eventy integracyjne

O nas

Eco Team Solutions to firma korzystająca z ponad 12 lat doświadczeń na rynku Odnawialnych Źródeł Energii, której oddziały znajdują się w Częstochowie, Łomży, Rzeszowie, Kielcach oraz w Lublinie.

Naszym celem jest popularyzowanie i wdrażanie rozwiązań dobrych dla natury i efektywnych dla klienta. Każdego dnia w osiągnięciu naszego celu wspiera nas zespół ponad 120 ambitnych przedstawicieli i specjalistów.

Pracujemy zespołowo, w partnerskiej i przyjaznej atmosferze, a nasza praca opiera się na sprzedaży i realizacji nowoczesnych rozwiązań energetycznych służących naturze i człowiekowi.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy i pomożemy w rozwoju!