Oferta pracy

Doradca Klienta ds. OZE

E.ON Foton

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie świadomości dotyczącej OZE,

  • Oferowanie usług i produktów spółki,

  • Doradztwo produktowe,

  • Realizowanie celów biznesowych zgodnie ze standardami Spółki.

Nasze wymagania

  • Chcesz zarabiać naprawdę fajne pieniądze?

  • Nie boisz się pracy w terenie, z ludźmi i dla ludzi?

  • Chcesz się rozwijać i poznawać produkty/usługi inne niż sama fotowoltaika?

To oferujemy

  • E.ON Foton to już od dawna nie tylko fotowoltaika, ale także pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania czy klimatyzatory – na tym z pewnością nie poprzestaniemy, więc gdzie jak nie u nas rozwiniesz skrzydła i poszerzysz doświadczenie w sprzedaży całej gamy produktów branży OZE?

  • Dajemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (samochód, kartę paliwową, tablet), wsparcie Managera, Dyrektora, wsparcie marketingowe; benefity i wiele wiele innych),

  • Płacimy JUŻ OD PIERWSZEGO kW (a narzędzia nadal zostają),

  • Angażujemy się i zmieniamy – chcemy, żebyś został z nami, jak najdłużej, więc będziemy Cię wspierać.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • Wolne w Dzień Energetyka