Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta ds. OZE

Polenergia FotowoltaikaO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Działania sprzedażowe w największej organizacji instalującej OZE w Polsce
  • Sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu, unikatowego na rynku z zakresu energii odnawialnej dla Klientów Indywidualnych (pompy ciepła /fotowoltaika/ładowarki EV/carporty/magazyny energii/rozwiązania Smart Home/ w 100% zielona energia)
  • Doradztwo w zakresie energetyki
  • Spotkania z Klientami umówionymi przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Aktywne poszukiwanie Klientów i budowanie z nimi relacji długoterminowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w aktywnej sprzedaży minimum 2 lata
  • Determinacja oraz ponadprzeciętna wytrwałość w dążeniu do celu
  • Pełna dyspozycyjność czasowa oraz motywacja skorelowana z wynagrodzeniem
  • Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • Aktywne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Wiesz, że jesteś osobą nieprzeciętną, która jest w stanie zasilić najbardziej skuteczny i profesjonalny dział sprzedaży w branży energii w Polsce

To oferujemy

  • Stabilny system wynagrodzenia z pensją podstawową oraz nieograniczone prowizje sprzedażowe
  • Konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel ;)
  • Dział Wsparcia Sprzedaży, który wie jak umawiać jakościowe spotkania
  • Oczywiście narzędzia pracy od pierwszego dnia – auto służbowe z kartą paliwową, telefon, iPad oraz materiały marketingowe
  • Nasi najlepsi w branży trenerzy zrobią z Ciebie rekina sprzedaży :)
  • Na swojego Managera zawsze możesz liczyć
  • Fantastyczny produkt, którego Klienci potrzebują – gwarancja ceny dla Klienta nawet na 8 lat
  • Możliwość rozwoju w najbardziej “gorącej” branży, stabilnej organizacji, będącej absolutnym liderem rynku
  • Fantastyczny zespół, niepowtarzalna energia i mądre zarządzanie ludźmi
  • Multisport, MultiLife, opieka medyczna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Polenergia Fotowoltaika

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Doradca Klienta ds. OZE, podlaskie