Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta ds. OZE

E.ON FotonO firmie

  • Siedlce
    Siedlce, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie świadomości dotyczącej OZE,
  • Oferowanie usług i produktów spółki,
  • Doradztwo produktowe,
  • Realizowanie celów biznesowych zgodnie ze standardami Spółki.

Nasze wymagania

  • Chcesz zarabiać naprawdę fajne pieniądze?
  • Nie boisz się pracy w terenie, z ludźmi i dla ludzi?
  • Chcesz się rozwijać i poznawać produkty/usługi inne niż sama fotowoltaika?

To oferujemy

  • E.ON Foton to już od dawna nie tylko fotowoltaika, ale także pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania czy klimatyzatory – na tym z pewnością nie poprzestaniemy, więc gdzie jak nie u nas rozwiniesz skrzydła i poszerzysz doświadczenie w sprzedaży całej gamy produktów branży OZE?
  • Dajemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (samochód, kartę paliwową, tablet), wsparcie Managera, Dyrektora, wsparcie marketingowe; benefity i wiele wiele innych),
  • Płacimy JUŻ OD PIERWSZEGO kW (a narzędzia nadal zostają),
  • Angażujemy się i zmieniamy – chcemy, żebyś został z nami, jak najdłużej, więc będziemy Cię wspierać.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • Wolne w Dzień Energetyka

Doradca Klienta ds. OZE, Siedlce