Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. Produktu

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi

  • profesjonalne doradztwo w zakresie wyposażenia samochodów marki: przekazywanie informacji i udzielanie odpowiedzi klientom na temat specyfikacji i funkcji produktów oraz zastosowanych technologii i ich funkcjonalności

  • udział w jazdach testowych i obecność przy wydaniach samochodów

  • promowanie wizerunku marki i reprezentowanie firmy na targach , eventach i konferencjach

  • ciągłe doskonalenie wiedzy z zakresu produktów

  • wsparcie Doradców Handlowych w obiegu dokumentacji oraz pracy z systemami handlowymi

Nasze wymagania

  • szeroka wiedza z zakresu technologii, rozwiązań motoryzacyjnych oraz marki MB

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta i doradztwa

  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • otwartość i chęć uczenia się,

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (pracę w oparciu o umowę o pracę)

  • pracę w pełnym wymiarze czasowym,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne,

  • opiekę medyczną, BenefitSystems

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • BenefitSystem

działa od 2004 roku jako spółka koncernu Daimler AG.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pojazdów marki Mercedes-Benz, smart i Mitsubishi Fuso

Do naszego zespołu w Dziale Serwisu Samochodów Osobowych i Dostawczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy