Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta ds. reklam

GRUPA WM Spółka z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż powierzchni reklamowej, realizowanie celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, bieżącą obsługę klientów , budowanie długotrwałych relacji z nimi oraz systematyczne raportowanie realizacji powierzonych działań.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność, punktualność i zaangażowanie w realizację wyznaczanych celów

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Przedsiębiorczość i samodzielność

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość lokalnego rynku reklamowego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i atrakcyjnym systemie prowizyjnym

  • Udział w innowacyjnych i ciekawych projektach marketingowych

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego oraz perspektywy rozwoju

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Chcesz pracować w gazecie ze 135-letnią tradycją, która używa najnowszych technologii aby podejmować największe wyzwania, nieustannie szuka innowacji by zdobywać serca klientów i tworzyć historię ?

Cenimy osoby ambitne, nastawione na współpracę i własny rozwój zawodowy. Wspólnie budujemy kulturę organizacyjną opartą na otwartym dialogu i różnorodności. Zależy nam, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i niezależność.

Jeśli i Ty tego pragniesz GRUPA WM Spółka z o.o. największa grupa medialna w regionie szuka osoby na stanowisko: Doradca klienta ds. reklam.

Przewiń do profilu firmy