Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta ds. SEO - Pozycjonowania - Kampanii Google Ads, - Specjalista ds. sprzedaży - Przedstawiciel handlowy

LEAD24 sp. z o.o.

4 00012 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

CO BĘDZIESZ DLA NAS ROBIŁ:

- budował relacje z nowymi i obecnymi klientami,

- analizował potrzeby potencjalnych klientów,

- negocjował i zawierał umowy B2B w temacie SEO i Google/FB Ads.

Nasze wymagania

IDEALNY KANDYDAT POSIADA:

- przynajmniej dwu letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,

- znajomość branży SEO/SEM,

- umiejętność korzystania z narzędzi analitycznych typu Senuto, Semstorm, AHREFS,

- motywację do działania,

- wzorowe umiejętności interpersonalne,

- samodzielność i proaktywne podejście do pracy,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

BEZ CZEGO SIĘ NIE OBĘDZIE:

- znajomości zagadnień SEO i Ads,

- doświadczenia w sprzedaży,

- dobrej organizacji pracy własnej.

To oferujemy

CO DAJEMY W ZAMIAN:

- pracę w zgranym zespole, wśród specjalistów, którzy będą dla Ciebie wsparciem,

- umowę o pracę lub B2B (wedle życzenia),

- podstawę + atrakcyjny system premiowania,

- leady do potencjalnych klientów,

- możliwość pracy zdalnej,

- narzędzia do pracy (telefon, laptop),

- możliwość uzyskania karty MultiSport.

Uważasz że to praca stworzona dla Ciebie?

Zostaw CV! Jeśli uważamy podobnie odezwiemy się do Ciebie.

O nas

adShock to zespół ponad 60 specjalistów w dziedzinie SEO/SEM.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z sukcesem pozycjonujemy mniejsze, lokalne, ale również duże, ogólnopolskie projekty sklepowe.

zobacz: www.adShock.pl

Wiesz co to pozycjonowanie i Google Ads?

Masz doświadczenie w sprzedaży?!

Witamy w zespole! :)