Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. sprzedaży apartamentów

Condo.pl

Condo.pl

Wioślarska 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów i sprzedaż apartamentów inwestycyjnych i second home z portfela condo.pl

  • regularny kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami w ramach pracy na bazie klientów firmy oraz klientach nowopozyskanych

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów i relacji z klientami firmy

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

  • realizacja założonych budżetów sprzedażowych

  • sporządzanie wymaganych zestawień, raportów

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • inne obowiązki związane ze sprzedażą

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta oraz kontakcie telefonicznym w segmencie nieruchomości/produktów finansowych/inwestycyjnych

  • znajomość produktów finansowych, znajomość ustawy deweloperskiej, zagadnień technicznych i prawnych niezbędnych w procesie sprzedaży nieruchomości – mile widziane

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysokiej poziomu umiejętności interpersonalnych, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymania relacji z klientami

  • samodzielność i proaktywność

  • wysoka kultura osobista,

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym i przestronnym biurze w świetnej lokalizacji w budynku The Tides na Warszawskim Powiślu

  • umowę o pracę/współpraca w ramach DG

  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny

  • zdobycie nowych umiejętności w zakresie technik sprzedaży oraz obsługi klienta,

  • pracę w dynamicznym, młodym środowisku

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia w branży nieruchomości

  • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym zespole

  • dodatkowe benefity (multisport, opieka medyczna, owoce itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Condo.pl

Condo.pl | Inwestuj i zarabiaj w branży hotelowej!

Od lat wspieramy Polaków w wyborze najlepszych realizacji na rynku condohotelowym. W naszej ofercie prezentujemy wyselekcjonowane produkty inwestycyjne, za którymi przemawiają przemyślane lokalizacje, projekty z najlepszych biur projektowych, odpowiedzialni inwestorzy oraz solidni wykonawcy. Dysponujemy bazą apartamentów w rekreacyjnych kurortach nad morzem, w górach, nad jeziorem. Specjalizujemy się również w zarządzaniu obiektami hotelowymi.

Przewiń do profilu firmy