Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta ds. sprzedaży bezpośredniej

CENTRUM DOCHODZENIA ROSZCZEŃ sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Lider w branży odszkodowawczej w Europie w związku z intensywnym rozwojem Departamentu Sprzedaży Roszczeń Kredytów Frankowych poszukuje ekspertów sprzedaży bezpośredniej w całej Polsce.

Poszukujemy najlepszych Doradców klienta ds. sprzedaży bezpośredniej z każdego miasta w kraju.

Zakres obowiązków :

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych - posiadaczy kredytów hipotecznych we Frankach Szwajcarskich.
  • obsługa potencjalnych klientów wstępnie zainteresowanych ofertą,
  • sprzedaż bezpośrednia lub zdalna.

Wymagania:

  • Szukamy najlepszych w sprzedaży bezpośredniej.
  • Doświadczenie w branży: pośrednictwa kredytów hipotecznych, pośrednictwa finansowego, ubezpieczeniowej, doradztwa nieruchomości, fotowoltaicznej, telekomunikacyjnej, windykacyjnej  – mile widziane.
  • Wysoka motywacja do realizacji celów.

Oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie prowizyjne bez limitów

  • umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie).
  • Dla najlepszych – umowa o pracę, samochód klasy premium.
  • rozbudowany pakiet szkoleń.
  • pełne wsparcie merytoryczne.
  • jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery.
  • udział w konkursach sprzedażowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Ogłoszenie archiwalne