Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta ds. Sprzedaży

  • Częstochowa, śląskie
  • Asystent
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Zadania na stanowisku:
    • telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi operatora telefonii komórkowej
    • udział w projektach sprzedażowych
    • dbałość o pozytywną komunikację z Klientami
    • informowanie o bieżących ofertach i promocjach
    Od Kandydatów oczekujemy:
    • nastawienia na regularną współpracę w ramach elastycznego grafiku
    • wykształenia średniego
    • dyspozycyjności
    • zaangażowania i pozytywnego podejścia do realizacji zadań
    • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • gwarantowaną stawkę godzinową, podstawową
    • jasny system premiowy, a w nim wysokie premie za sprzedaż
    • profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
    • ciekawe możliwości rozwoju i awansowania
    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, z możliwością przejścia na umowę o pracę tymczasową
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."