Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Sprzedaży

UPC PolskaO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług wykorzystując nowoczesne metody sprzedaży

  • Budowanie dobrych i stałych relacji z Klientem indywidualnym

  • Rozwój swoich kompetencji sprzedażowych i komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętne słuchanie Klienta i kreowanie jego potrzeb

  • Znajomość technik rozmowy z Klientem indywidualnym lub chęć nauczenia się tego

  • Obsługa komputera

  • W przypadku zlecenia pracy zdalnej posiadanie sprawnego komputera i stałego łącza internetowego

  • Ambitne podejście do realizacji celów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wartościowe programy motywacyjne

  • Szkolenia i opiekę poszkoleniową wspierającą Cię na starcie – organizujemy je również zdalnie!

  • Elastyczne umowy – agencyjna lub na zlecenie

  • Możliwość awansu w strukturach firmy dla najlepszych

  • Bogaty pakiet benefitów: Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, oraz pakiet usług UPC

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy