Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. sprzedaży pojazdów nowych

JD KULEJ OLSZTYN SP. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów salonu sprzedaży, a w szczególności:

  • dbanie o doskonałe relacje z nowymi i dotychczasowymi Klientami firmy,

  • przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta,

  • identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klienta,

  • nadzór nad jakością dokumentacji zgodnie z określonymi wymogami,

  • praca w systemie CRM

Nasze wymagania

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • wysoka kultura osobista,

  • nastawienie na osiągnięcie celów i realizacji zadań,

  • efektywne zarządzanie własnym czasem pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomości pakietu MS Office i środowiska internetowego,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • umowa o pracę lub kontrakt,

  • narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon),

  • prywatna opiekę medyczną pakiet Luxmed

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach organizowanych przez renomowane firmy szkoleniowe,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

JD KULEJ OLSZTYN SP. z o.o.

Jesteśmy Autoryzowanym Dilerem samochodów Citroen, Kia, Ford i Peugeot. Swoją działalność prowadzimy w Gdyni, Sopocie Olsztynie i Rumii. Głównym celem w każdym dziale firmy jest próba osiągania bardzo dobrych i długotrwałych relacji z naszymi klientami. Naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i profesjonalny zapewniając pełen wachlarz produktów i usług. Podejście takie wynika z doboru świetnej kadry, zaangażowanych pracowników oraz aktywnie uczestniczącego w życiu firmy Zarządu. Z tego względu poszukujemy do naszego zespołu osoby samodzielnej i chętnej do pracy osoby. Jeśli jesteś ambitny chcesz wykorzystać swoje pomysły i wiedzę, chcesz pracować w zgranym zespole - to oferta dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy