Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. Sprzedaży - rynki zagraniczne

EUROSTYL SPÓŁKA Z O.O.O firmie

EUROSTYL SPÓŁKA Z O.O.

plac Kilińskiego 1

Chełmek

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zagranicznymi klientami (przygotowywanie ofert handlowych, obsługa zamówień, koordynowanie transportu, koordynowanie procesu reklamacji)

  • realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

  • współpraca z działem technologicznym oraz działem transportu w zakresie realizacji zamówień

  • raportowanie wyników pracy do przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego/ znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji warunków handlowych

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office

  • znajomość rysunku technicznego mile widziana

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wspierający zespół, zapewniający pomoc w procesie sprzedaży,

  • szkolenia merytoryczne oraz szkolenia wdrażające,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia.

Jesteśmy polskim producentem okien i drzwi drewnianych z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Nasze produkty eksportujemy do krajów w całej Europie. Obecnie zatrudniamy 40-osobowy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników, z którymi pracujemy na wspólny sukces.

Przewiń do profilu firmy