Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych (K/M)

Mercedes-Benz Grupa WróbelO firmie

  • Opole, Polska
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Opole

Opole

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w swoich oddziałach marki Mercedes-Benz. Jeśli chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu, wyślij aplikację na stanowisko:

Doradca Klienta ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych (K/M)Numer ref.: Nr ref.: DK/OP/20/09

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż samochodów osobowych
  • Realizacja celów ilościowych i jakościowych
  • Obsługa procesu sprzedaży według obowiązujących standardów i procedur
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi i potencjalnymi klientami
  • Organizacja procesu przygotowania samochodów do sprzedaży, przygotowanie i prezentacja ofert
  • Rozwój programu sprzedaży samochodów osobowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży samochodów
  • Zainteresowanie motoryzacją
  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • Komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów
  • Doskonałe zarządzanie swoim czasem pracy
  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi w środowisku Windows
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Ważne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Wysoką organizację pracy według standardów marki Mercedes-Benz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, CV lub innych dokumentach dołączonych do CV przez Mirosław Wróbel Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-610) przy ul. Granicznej 4A na potrzeby przeprowadzenia obecnej rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy