Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

    Miejsce pracy: Lublin
    Zadania na stanowisku:
    • telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
    • wyliczanie ofert ubezpieczenia i przygotowywanie polis
    • dbanie o realizację planów sprzedażowych
    • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta
    Oczekujemy:
    • proklienckiej postawy
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i pozytywnego nastawienia
    • gotowości i chęci do wykonywania pracy zmianowej (zmiany 8-godzinne w przedziale poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00)
    • otwartości na długoterminową współpracę
    • doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
    • pracę w kreatywnym zespole w doskonałej atmosferze w centrum Lublina
    • pakiet medyczny
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • bardzo atrakcyjne zniżki na produkty Generali
    • bezpłatne zajęcia języka angielskiego

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )