Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Lublin
Zadania na stanowisku:
  • telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • wyliczanie ofert ubezpieczenia i przygotowywanie polis
  • dbanie o realizację planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta
Oczekujemy:
  • proklienckiej postawy
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i pozytywnego nastawienia
  • gotowości i chęci do wykonywania pracy zmianowej (zmiany 8-godzinne w przedziale poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00)
  • otwartości na długoterminową współpracę
  • doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • pracę w kreatywnym zespole w doskonałej atmosferze w centrum Lublina
  • pakiet medyczny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • bardzo atrakcyjne zniżki na produkty Generali
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )