Doradca Klienta ds. Techniczno – Handlowych / Telesprzedawca

PRO PEOPLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Tamtron jest międzynarodowym producentem wag i wagowych systemów zarządzania danymi. Siedziba główna znajduje się w Finlandii, a nasze oddziały są zlokalizowane w Szwecji, Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Ponadto Tamtron jest reprezentowany na całym świecie przez certyfikowanych dystrybutorów w ponad 60 krajach. Obsługujemy wszystkie główne gałęzie przemysłu i znamy ich potrzeby ważenia. Nasza oferta obejmuje standardowe wagi, a także kompleksowe, zintegrowane rozwiązania wagowe. Nasze wagi, systemy zarządzania danymi, a także rozbudowane usługi są zaprojektowane tak, aby odpowiadały wyzwaniom naszych klientów, dziś i w przyszłości.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Przewidywane zadania na stanowisku:

  • wykonywanie działań telesprzedażowych oraz telemarketingowych w Dziale Handlowym,
  • telefoniczna obsługa Klientów firmy,
  • opracowywanie oraz sporządzanie ofert techniczno – handlowych,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów i działań konkurencji,
  • obsługa programu CRM,
  • współpraca z Działem Serwisu w zakresie ustalania warunków montażu urządzeń,
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji z Klientami,
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji w postępowaniach przetargowych,
  • sporadyczne wyjazdy do Klientów,
  • udział w targach, sympozjach, konferencjach.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą klienta w branży technicznej,
  • znajomości technik, metod sprzedaży oraz umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • pozytywnego nastawienia na osiąganie celów sprzedażowych,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu;
  • otwartości na zmiany i kreatywności w poszukiwaniu nowych rozwiązań;
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • biegłej umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie
    na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    oraz premie
  • elastyczne
    godziny pracy
  • karta sportowa MultiSport
  • prywatna
    opieka
    medyczna
  • stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku od ponad
    25 lat
  • wsparcie
    i szkolenia
    przy wdrożeniu
    na stanowisko pracy
  • świetna
    atmosfera
    i pyszna kawa
  • zgrany
    zespół
  • rozwój
    zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie cv poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy