Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. Ubezpieczeń

BizneSowa - Joanna Rzymowska

umowa zlecenie, umowa agencyjna
3 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dąbrówki 52, Mińsk Mazowiecki
    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna

Dąbrówki 52

Mińsk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz sprzedaż polis na życie,

  • Umawianie spotkań biznesowych,

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych z przedsiębiorcami,

  • Obsługa klienta indywidualnego (osoby prywatne),

  • Obsługa obiegu dokumentów,

  • Przygotowywanie ofert,

  • Budowanie i obsługa własnej bazy klientów,

  • Obsługa stałych i otrzymanych klientów

Nasze wymagania

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Zaświadczenie o niekaralności,

  • Zaangażowanie w budowaniu relacji z klientami,

  • Ukierunkowanie na cel

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

  • Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,

  • Aktywna działalność gospodarcza (kontrakt B2B)

To oferujemy

  • Przyjemną atmosferę pracy,

  • Szkolenia wdrożeniowe,

  • Szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje,

  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju, równą dla wszystkich Agentów/Managerów w firmie MetLife

  • Praca w międzynarodowej firmie MetLife

  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego,

  • Wsparcie w każdym momencie sprzedaży,

  • Możliwość pracy on-line

O nas

O MetLife

Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu tworzymy coraz prostsze produkty i usługi, dbając o to, by były dopasowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów. MetLife. Razem przez życie.

Na świecie

Istniejemy od 1868 roku. Prowadzimy działalność w ponad 40 krajach. Zajmujemy 48. miejsce w rankingu Fortune 500® 2020.

W Polsce

Rozpoczęliśmy działalność w 1990 roku. Oferujemy ubezpieczenia na życie, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne.

Satysfakcja klientów

W 2020 roku wypłaciliśmy klientom ponad 817 mln złotych odszkodowań i świadczeń brutto

Odpowiedzialność społeczna

Nasze działania CSR są od lat doceniane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które co roku publikuje raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre Praktyki”