Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. Ubezpieczeń

N42 sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów w ramach oferowanych produktów

  • Dostosowywanie ofert do potrzeb Klientów

  • Obsługa wewnętrznego systemu transakcyjnego

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej

  • Samodzielność w działaniu

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomość obsługi komputerowych aplikacji biurowych

  • Wykształcenie minimum średnie

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowe

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Przejrzysty model współpracy

  • Egzaminy KNF (licencja agenta)

  • Szkolenia przygotowujące do zawodu

  • Cykliczne webinary (dwa razy w tygodniu, tematyczne szkolenia online)

  • Wsparcie merytoryczne i marketingowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

N42 sp. z o.o.

Otwórz się na szeroki wachlarz możliwości!

Osiągnij stabilizację, prestiż i niezależność…

Nasz Klient, lider rozwiązań biznesowych dla branży ubezpieczeniowej, zaprasza do współpracy osoby poszukujące pomysłu na własny biznes oraz już prowadzące własną działalność, które mają potencjał aby obsługiwać rynek ubezpieczeń w swoim regionie. Zapewniamy wysokie standardy oraz elastyczny model współpracy w relacji win-win.

Przewiń do profilu firmy