Oferta pracy

Doradca klienta ds. usług finansowych

AAA AutoO firmie

  • Okulickiego 3, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AAA Auto

Okulickiego 3

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • zawieranie umów kredytowych/ leasingowych

  • sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty

  • budowa dobrych relacji z Klientami

  • obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu)

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta

  • praktycznej znajomości produktów finansowych

  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych

  • rzetelności w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów

  • wykształcenia min. średniego

  • otwartości na pracę zespołową

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym

  • nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów

  • pracę według grafiku w systemie zmianowym( również weekendy sb i nd), tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu

  • dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • system szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • rabat przy zakupie samochodu

AAA Auto

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś, na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu! Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych.

Przewiń do profilu firmy