Logo Pracuj.pl

Doradca klienta ds. usług finansowych

AAA AutoO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zawieranie umów kredytowych/ leasingowych
  • sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty
  • budowa dobrych relacji z Klientami
  • obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta
  • praktyczna znajomość produktów finansowych
  • umiejętność sprzedażowe i negocjacyjne
  • rzetelność w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów
  • wykształcenie min. średnie
  • otwartość na pracę zespołową

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym
  • nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów
  • pracę według grafiku w systemie zmianowym( również weekendy sb i nd), tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu
  • dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • system szkoleń
  • zakup produktów z rabatami (samochód, kredyt, ubezpieczenia)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • kartę sportową na bardzo korzystnych warunkach finansowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • rabat przy zakupie samochodu
  • kartę sportową korzystnych warunkach finansowych

Jesteś początkującym HR-owcem z co najmniej rocznym doświadczeniem w rekrutacji i administracji personelem lub w branży Retail jako np. Team Leader? Chcesz dołączyć do najprawdopodobniej najlepszego i najbardziej przyjaznego zespołu w Polsce? Zdobywać doświadczenie i mieć wpływ na pracę naszych pracowników? Odpowiedziałeś pozytywnie na wyżej podane pytania? Nie zwlekaj i aplikuj!

Doradca klienta ds. usług finansowych, Rzeszów