Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ASCOIN sp z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Marsz.Józefa Piłsudzkiego 13/304, 50-048 Wrocław (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. złota i srebra

ASCOIN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 03 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klienta w zakresie sprzedaży i skupu srebra oraz złota;

  • merytoryczna opieka nad Klientem

  • dobranie o nienaganny wizerunek salonu

  • obsługa posprzedażowa oraz aktywne poszukiwanie nowych Klientów

Nasze wymagania

  • PASUJESZ DO NAS, JEŻELI:

  • cechuje Cię dokładność oraz samodzielność w codziennej pracy

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • posiadasz szybkie tempo pracy i dobrą organizację czasu pracy

  • komunikujesz się w języku angielskim

  • jesteś punktualna/y

  • umiesz pracować w zespole oraz dobrze czujesz się w samodzielnych zadaniach

  • DODATKOWE PLUSY ZA:

  • wysoką kulturę osobistą, sumienność i odpowiedzialność

  • znajomość branży produktów luksusowych

To oferujemy

  • APLIKUJĄC DO NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • system szkoleń wewnętrznych oraz możliwość rozwoju

  • nietuzinkową branżę oraz prestiżową lokalizację pracy - centrum Warszawy, 10 min od Złotych Tarasów

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • elastyczność wyboru formy zatrudnienia

  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

O nas

Firma ASCOIN zajmująca się sprzedażą i skupem metali szlachetnych oraz profesjonalnym doradztwem poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Klienta ds. złota i srebra.