Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta ds. złota i srebra

ASCOIN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klienta w zakresie sprzedaży i skupu srebra oraz złota;
  • merytoryczna opieka nad Klientem
  • dobranie o nienaganny wizerunek salonu
  • obsługa posprzedażowa oraz aktywne poszukiwanie nowych Klientów

Nasze wymagania

  • PASUJESZ DO NAS, JEŻELI:
  • cechuje Cię dokładność oraz samodzielność w codziennej pracy
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • posiadasz szybkie tempo pracy i dobrą organizację czasu pracy
  • komunikujesz się w języku angielskim
  • jesteś punktualna/y
  • umiesz pracować w zespole oraz dobrze czujesz się w samodzielnych zadaniach
  • DODATKOWE PLUSY ZA:
  • wysoką kulturę osobistą, sumienność i odpowiedzialność
  • znajomość branży produktów luksusowych

To oferujemy

  • APLIKUJĄC DO NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • system szkoleń wewnętrznych oraz możliwość rozwoju
  • nietuzinkową branżę oraz prestiżową lokalizację pracy - centrum Warszawy, 10 min od Złotych Tarasów
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • elastyczność wyboru formy zatrudnienia
  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

O nas

Firma ASCOIN zajmująca się sprzedażą i skupem metali szlachetnych oraz profesjonalnym doradztwem poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Klienta ds. złota i srebra.

Doradca Klienta ds. złota i srebra, Warszawa