Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Medivet

Doradca Klienta ds. Zwierząt Towarzyszących – branża weterynaryjna

MedivetO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzić doradztwo i sprzedaż produktów farmaceutycznych, materiałów medycznych oraz karm dla zwierząt towarzyszących

  • budować długotrwałe relacje z lekarzami weterynarii

  • pozyskiwać nowych klientów realizując cel sprzedaży

  • prowadzić działalność promocyjną

  • uczestniczyć w konferencjach i warsztatach branżowych

  • większość czasu pracować w terenie na spotkaniach z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w kanale weterynaryjnym lub farmaceutycznym

  • wykształcenie wyższe (weterynaryjne, zootechniczne, biologiczne lub pokrewne)

  • silną wewnętrzną motywację, samodzielność i zamiłowanie do nowych wyzwań

  • umiejętność dokonywania analiz i wyciągania wniosków

  • dobrą organizację pracy

  • nieszablonowe podejście do wykonywanych zadań

  • dobrą znajomość programu Word i Excel

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • mieszkasz w woj. dolnośląskim - mile widziane

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • służbowy samochód, laptop i iPhone

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dofinansowanie do urlopu

  • kwartalny system premiowy

  • karty prepaid z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia

  • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

  • zadaniowy czas pracy

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • szkolenia

  • dofinansowanie do kursów językowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Medivet

Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Region pracy:

dolnośląskie i opolskie

co to?