Oferta pracy

Doradca Klienta Dystrybucyjnego - Logistyk

Składy VOXO firmie

Składy VOX

Świętego Michała 100

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów dystrybucyjnych,

  • sporządzanie ofert handlowych,

  • kompletacja i realizacja zamówień,

  • koordynacja wysyłek zamówionych produktów,

  • doradztwo w wyborze produktów,

  • prezentacja produktów, które odpowiadałyby potrzebom klienta,

  • dbanie o przestrzeganie standardów obowiązujących w sieci Drzwi i Podłogi VOX,

  • dbanie o dokumentację handlową w punkcie sprzedaży,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy obszarze sprzedaży,

  • nie są obce Ci zagadnienia logistyczne,

  • cechuje Cię dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy własnej,

  • nawiązywanie długotrwałych relacji (zarówno z klientami jak i zespołem) przychodzi Tobie naturalnie,

  • sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office (głównie Excel)

Mile widziane

  • znajomość lub chociażby samo zainteresowanie branżą wyposażenia wnętrz i wykończeniowej,

  • znajomość programu sprzedażowego CDN XL (lub podobnego)

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników,

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • możliwość rozwoju kompetencji miękkich w cyklu warsztatów,

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Składy VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Przewiń do profilu firmy