Oferta pracy

Doradca Klienta Dystrybucyjnego - Logistyk

Składy VOX

  • Wojska Polskiego 203, Świecie
    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Składy VOX

Wojska Polskiego 203

Świecie

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów dystrybucyjnych,

  • sporządzanie ofert handlowych,

  • kompletacja i realizacja zamówień,

  • koordynacja wysyłek zamówionych produktów,

  • doradztwo w wyborze produktów,

  • prezentacja produktów, które odpowiadałyby potrzebom klienta,

  • dbanie o przestrzeganie standardów obowiązujących w sieci VOX,

  • dbanie o dokumentację handlową w punkcie sprzedaży,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy obszarze sprzedaży,

  • nie są Ci obce zagadnienia logistyczne,

  • cechuje Cię dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy własnej,

  • nawiązywanie długotrwałych relacji (zarówno z klientami jak i zespołem) przychodzi Tobie naturalnie,

  • sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office (głównie Excel)

Mile widziane

  • znajomość lub chociażby samo zainteresowanie branżą drzwi, podłóg, produktów wykończeniowych,

  • doświadczenie w pracy z programem Comarch ERP (lub podobnym)

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • system pracy – poniedziałek-piątek 8:00-16:00,

  • motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników,

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe, w tym dostęp do cyklicznych wewnętrznych webinarów VOX_EDU oraz materiałów,

  • niezbędne narzędzia pracy

Składy VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Składy VOX to sieć dystrybucyjna złożona z ponad 70 salonów Drzwi i Podłogi VOX oraz ponad 100 sklepów Majster Plus na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem klientom detalicznym, hurtowym oraz architektom wnętrz. Ponadto kompleksowo zaopatrujemy i obsługujemy inwestycje. Dołącz do Zespołu Centrum Logistycznego Składów VOX - Świecie jako Doradca Klienta Dystrybucyjnego - Logistyk

Przewiń do profilu firmy