MIRAI AUTO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Doradca Klienta - Dział Samochodów Dostawczych

MIRAI AUTO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 11 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów oraz LEADów

  • doradztwo klientom w zakresie wyboru i konfiguracji auta dostawczego, zamówienie i wydanie pojazdu

  • systematyczna praca w CRM

  • realizacja założonych planów sprzedażowych i jakościowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych, targach

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w sprzedaży samochodów

  • znajomość skutecznych technik sprzedaży oraz pozyskiwania nowych Klientów

  • otwartość na nowe zadania i doświadczenia

  • duże zaangażowanie oraz motywacja do osiąganiu celów

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • znajomość pakietu MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilność zatrudnienia

  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Tak się u nas pracuje