Doradca Klienta - Dzień otwarty w salonie Neonet

neonet s.a.O firmie

neonet s.a.

Czekoladowa 7

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

Celem wyjścia naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych potencjalnych pracowników, w dniu 17 czerwca 2021 organizujemy DZIEŃ OTWARTY w Bielanach Wrocławskich dedykowany dla Doradców Klienta i Sprzedawców.

Zapraszamy do naszego salonu Neonet w Alei Bielany przy ul. Czekoladowej 7-9. Nasz salon znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego.

Będziemy do Państwa dyspozycji w godzinach 11:00 – 19:00.

Jeśli chciałbyś:

- Poznać dokładnie specyfikę pracy zanim podejmiesz decyzję o udziale w rekrutacji

- Zapoznać się z przyszłym Przełożonym i dowiedzieć się co możemy Ci zaoferować

- Wziąć udział w niezobowiązującej rozmowie rekrutacyjnej i otrzymać informację na temat pisania CV

To spotkanie jest dla Ciebie!

Nasze wymagania

  • Zapraszamy wszystkie osoby, które posiadają doświadczenie w obsłudze klienta lub chcą dopiero rozpocząć pracę o takim charakterze

  • Pasjonują się elektroniką i są chętne poznawania coraz to nowszych technologii

  • Chciałyby się dowiedzieć, jak wygląda praca Doradcy Klienta w branży RTV/AGD/IT/GSM

To oferujemy

  • W programie Dnia Otwartego zaplanowaliśmy zapoznanie się ze swoim przyszłym Przełożonym

  • Prezentację na temat warunków pracy na stanowisku Doradcy Klienta oraz wszystkich oferowanych przez nas benefitów

  • Możliwość odbycia rozmowy rekrutacyjnej

  • Porady w zakresie pisania CV – zabierz swoje CV, a my podpowiemy, jak wyróżnić się na rynku pracy!

  • Dla wybranych kandydatów będzie możliwość zatrudnienia w jednej z naszych placówek we Wrocławiu lub w Bielanach Wrocławskich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

neonet s.a.

Celem wyjścia naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych potencjalnych pracowników, w dniu 11 czerwca 2021 organizujemy DZIEŃ OTWARTY w Bielanach Wrocławskich dedykowany dla Doradców Klienta i Sprzedawców.

Zapraszamy do naszego salonu Neonet w Alei Bielany przy ul. Czekoladowej 7-9. Nasz salon znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego. Będziemy do Państwa dyspozycji w godzinach 11:00 – 19:00.

Przewiń do profilu firmy