Oferta pracy

Doradca Klienta E-commerce (inbound)

Semcore sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gotowych leadów sprzedażowych - wielu klientów wysyła do nas zapytania ofertowe, które stanowią świetne uzupełnienie Twoich codziennych aktywności. W tej materii możesz liczyć na mocny backup w postaci działu marketingu i działu wsparcia sprzedaży.

  • przygotowywanie ofert i analiz dla klientów - lubimy merytoryczne dyskusje z klientami, dlatego podstawą naszych rozmów są indywidualnie przygotowane analizy i usługi dopasowane do rzeczywistych wyzwań, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy

  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami z nastawieniem na skuteczne zamykanie sprzedaży - jesteś w pełni odpowiedzialny za ostateczny kształt umowy, jaką podpiszesz z klientem. Indywidualne podejście i najlepszy experience to kluczowe wartości naszego zespołu

  • generowanie topowych wyników sprzedażowych w skali zespołu, a w konsekwencji branży - nie będziemy mydlić oczu, na koniec dnia efektem Twoich działań mają być określone liczby. Dużo wymagamy, ale dobrze za to płacimy.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B nastawionej na budowanie w relacji z klientem wizerunku eksperta i doradcy (warunek konieczny)

  • umiejętność efektywnej pracy z gotowymi leadami sprzedażowymi

  • umiejętność przygotowywania atrakcyjnych ofert i prowadzenia prezentacji sprzedażowych

  • udokumentowane lub możliwe do skutecznego udowodnienia wyniki sprzedażowe, przynajmniej w ostatnim miejscu pracy

  • umiejętność pracy na ściśle zdefiniowanym procesie sprzedaży oraz doskonałe rozumienie znaczenia poszczególnych jego etapów

  • proaktywność w działaniu przejawiająca się konsekwentnym i metodycznym działaniem każdego dnia

  • łatwość w przekładaniu języka technicznego na biznesowy

  • zainteresowanie szeroko rozumianym biznesem oraz znajomość potrzeb i problemów przedsiębiorców z różnych segmentów i branż

  • przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu e-commerce, social media, SEO/SEM, UX, content marketingu oraz znajomość trendów w tym obszarze

To oferujemy

  • potencjał najwyższych zarobków w branży – podstawa od 3.000 do 3.500 netto + nielimitowane prowizje

  • skuteczny know-how sprzedażowy i produktowo-techniczny, które poznasz już w pierwszych dniach pracy dzięki wsparciu mentora, który będzie z Tobą przez cały okres wdrożenia

  • najbardziej „żrący” w branży marketing wspierający dział handlowy świetnym wizerunkiem marki, zasięgami a ostatecznie leadami

  • gwarantowany rozwój w zakresie sprzedaży - nasi handlowcy mówią, że właśnie u nas poznali nowe modele i sposoby sprzedaży, z którymi nie zetknęli się w poprzednich miejscach pracy

  • możliwość realizacji procesu sprzedaży od A do Z - telefon do klienta to dopiero początek, który otwiera drogę do dalszych negocjacji i finałowego deala

  • u nas przekonasz się, że zdrowa rywalizacja nie wyklucza grania do wspólnej bramki - pracujesz nie tylko na cel indywidualny, ale również globalny efekt, jaki osiąga cała firma - ostatecznie każdy z nas na tym korzysta. W związku z tym dzielenie się między sobą wiedzą i doświadczeniem jest naszą podstawową zespołową wartością.

  • dowolną formę współpracy, którą sam wybierasz (UoP, B2B, UZ)

  • Jeśli zdobyłeś już podstawowe umiejętności z zakresu sprzedaży, ale czujesz, że coś utknęło w martwym punkcie i dalej się już nie rozwijasz – daj znać, porozmawiamy. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że może nam być po drodze. Ty trafisz do najlepszego zespołu handlowego w bardzo ciekawej branży, a my zyskamy kolejne, wartościowe ogniwo.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Semcore sp. z o.o.

Z dumą mówimy, że jesteśmy pierwszą agencją SXO w Polsce. Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX. Głęboko wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje klientowi największą wartość. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu wyższych przychodów poprzez ciągłą orientację na zwiększenie widoczności w sieci i generowanie ruchu na ich stronach. Mamy mnóstwo pomysłów, którymi chcemy zrobić różnicę w świecie e-commerce. Jako pierwsza agencja tego typu połączyliśmy naukę i biznes tworząc inicjatywę SemcoreLAB, dzięki której możemy świadomie zarządzać innowacjami i rozwijać młode talenty. Jeśli chcesz być częścią naszej historii, czytaj dalej.

Przewiń do profilu firmy

Co chcemy osiągnąć dzięki współpracy z Tobą

Naszym celem jest stworzenie elitarnego grona doradców, które dzięki topowym umiejętnościom rozwija biznesy naszych Klientów, a przy okazji generuje maksymalne wyniki - dla siebie i firmy. #zawszewzrost to dla nas nie tylko hasło, ale filozofia działania na stałe wpisana w nasze DNA.

Klient i produkt, z jakimi będziesz pracować

Klientem będącym w obszarze naszych zainteresowań są właściciele sklepów internetowych. Aktualna sytuacja społeczno-gospodarcza wzmocniła znaczenie biznesów e-commerce, a niektóre źródła podają, że udział sprzedaży internetowej wzrośnie w 2025 roku prawie dwukrotnie w stosunku do roku 2019. Oznacza to, że najlepszy czas dla naszej branży właśnie nadchodzi. Naszą flagową koncepcją jest SXO, czyli połączenie SEO i UX. Jest to wciąż świeże podejście do marketingu w wyszukiwarkach, ale dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z kilkuset sklepami internetowymi wiemy, jak skutecznie je wdrażać. Doradzając Klientom w wyborze najlepszego rozwiązania, realnie wpływasz na ich biznesy oraz oferujesz produkt, który tworzy wartość poprzez budowanie widoczności, ruchu oraz konwersji z wyszukiwarki Google.