Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

MetLifeO firmie

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i firmowych

  • dobór optymalnego rozwiązania dla klienta

Nasze wymagania

  • samodzielność w planowaniu i działaniu

  • gotowość do doskonalenia wiedzy w zakresie sprzedaży i przygotowania do procesów rekrutacji

  • doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • cel biznesowy - Kierownik Zespołu

  • udział w wyjątkowym, płatnym projekcie rozwojowym MBA (Master of Business Activities) do stanowiska Kierownik Zespołu

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy oraz Twojego przyszłego zespołu

  • 5 letnie finansowe wsparcie „pas startowy”, zgodnie z zapisami w Ścieżce Kariery

  • opieka mentora w osobie Dyrektora Oddziału - w projekcie MBA i Kierownika Zespołu w okresie stażowym

  • kartę opieki medycznej

  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych w oparciu o E-Learning

  • pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem Klientów

  • równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą

  • bezpośrednia Umowa Agencyjna z MetLife TUnŻiR S.A – B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

MetLife

Poszukujemy dynamicznej osoby do wyjątkowego, nowego projektu biznesowego MBA (Master of Business Activities) , która po odbyciu stażu sprzedażowego - będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwój i zarządzanie własnym Zespołem Sprzedawców

Cel biznesowy - Kierownik Zespołu

Przewiń do profilu firmy