Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Finansowo-Odszkodowawczy

POLSKA GRUPA WIERZYTELNOŚCI sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Zajmujemy się kompleksową obsługą osób poszkodowanych w wypadkach:

  • komunikacyjnych
  • w rolnictwie
  • przy pracy i innych

Zajmujemy się również oddłużaniem osób zadłużonych:

  • w firmach windykacyjnych
  • w spółdzielni lub wspólnocie mieszkaniowej
  • u komornika
  • w bankach i parabankach
  • u osób prywatnych

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Finansowo -Odszkodowawczy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów (osób zadłużonych i osób po wypadkach komunikacyjnych, w pracy)
  • Pomoc klientom w komplementowaniu dokumentacji

Dołącz do nas!

Wymagania:

  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Dyspozycyjność i chęci do pracy
  • Umiejętność docierania do klientów
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie zależne od wyników
  • System prowizyjny na wysokim poziomie procentowym
  • Nienormowany czas pracy
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Ogłoszenie archiwalne