Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Firmowego

SUNNY ROOF sp. z o.o.

umowa zlecenie
6 5009 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 5009 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Chwaszczyno (pow. kartuski)

    Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy do Naszego Zespołu! Zarówno jeśli masz doświadczenie w doradztwie energetycznym, jak również jeśli chcesz rozwijać się w tym kierunku od podstaw. Doradzamy firmom, realizujemy duże oszczędności na prądzie i gazie.

Specjalizujemy się w podsumowaniu kosztów i kierunkowaniu Naszych Klientów na rozwiązania fotowoltaiczne, ale nie tylko.

Twoim zadaniem będzie:

Przeprowadzanie rozmów z Właścicielami i Dyrektorami Firm.

Obliczanie opłacalności różnych rozwiązań energetycznych.

Doradztwo, negocjowanie warunków i podpisanie umów.

Bardzo ważne: MASZ WSPARCIE doświadczonego zespołu na każdym etapie Twojej pracy.

Na początku uczestniczysz w szkoleniach w siedzibie naszej firmy, jak i u Klientów.

Stopniowo uczysz się przyszłościowego i bardzo potrzebnego zawodu.

A przy okazji cieszysz się wysokimi zarobkami.

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy z ludźmi.

  • Chęć nauki.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w branży finansowej/ kredytowej/ ubezpieczeniowej mile widziane.

To oferujemy

  • Kwota stała i prowizja.

  • Perspektywę stabilnej pracy.

  • Samochód, Ipad.

  • Wsparcie zespołu.

  • Szkolenia w czasie pracy, przygotowanie do rozmów z Klientami.

  • Praca w przyjemnej atmosferze.

  • Wspierający i kreatywny Zespół.

O nas

SunnyRoof Sp. z o.o. realizuje projekty firmowe i indywidualne od 2016 roku. Jesteśmy zaangażowani w doradztwo energetyczne. Wiemy, że prąd jest drogi, dlatego obniżamy koszty Naszych Klientów i dzięki temu pomagamy Im w prowadzeniu ich biznesu.

Naszą misją jest dostarczanie tańszego prądu.

Napisz do nas, wyślij CV, chętnie spotkamy się, żeby porozmawiać o wspólnej przyszłości :)