Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta – Fotowoltaika

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SolarSpot – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.

    Aktualnie poszukujemy:

    Doradcy Klienta – FOTOWOLTAIKA

    Opis stanowiska:

    • bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych oraz firm z sektora MŚP
    • profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii
    • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewcze oparte na OZE
    • realizowanie celów sprzedażowych
    • negocjowanie warunków umowy
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

    Wymagania:

    • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
    • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów indywidualnych
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • kreatywność
    • uczciwość, rzetelność i pracowitość
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • determinacja do osiągania zamierzonych celów
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz najlepszy system premiowy w branży)
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
    • szkolenia wstępne oraz cykliczne
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się branży, w młodym i kreatywnym zespole
    • możliwość szybkiego awansu
    • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną klauzulą:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SolarSpot moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."