Oferta pracy

Doradca Klienta - Fotowoltaika

Solarspot Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SolarSpot – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.
Aktualnie poszukujemy:

Doradca Klienta – FOTOWOLTAIKA

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych oraz firm z sektora MŚP
  • profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii po kierunkowym szkoleniu
  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne
  • negocjowanie warunków umowy
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów indywidualnych lub klientów sektora MŚP
  • umiejętne wykorzystanie gotowych lub własnych baz klientów, będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • determinacja do osiągania zamierzonych celów
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office gotowości w celu systematycznego raportowania swojej pracy w systemie CRM oraz przygotowania właściwej oferty

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (Najlepszy system premiowy w branży. Nasi najlepsi doradcy zarabiają 15 – 20 tys. złotych miesięcznie)
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer,telefon; opcjonalnie samochód i karta floty)
  • szkolenia wstępne oraz cykliczne
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • współpraca z kreatywnym i doświadczonym zespołem
  • możliwość szybkiego awansu
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów mających wpływ na rozwój firmy
  • liczne konkursy sprzedażowe (vouchery wakacyjne, bony sodexo, bony przedpłacone)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SolarSpot moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy