Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta - Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Prąd i Gaz

PG DORADZTWO sp. z o.o.

umowa zlecenie, umowa agencyjna
4 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zdobywanie klientów oraz ich profesjonalna obsługa w procesie sprzedażowym i posprzedażowym.

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz prądu i gazu.

  • Pozyskiwanie partnerów biznesowych – czyli osób, które podobnie do Ciebie będą rozwijać naszą firmę od strony handlowej.

Nasze wymagania

  • Nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia w branży OZE, bardziej liczy się dla nas podejście do drugiego człowieka. Nawiązując do naszej działalności – między nami a klientem najważniejsza jest czysta energia. Szukamy osób, które chcą rozwijać się w branży OZE i posiadają min. 6 miesięcy pracy w branży oraz min. 1 rok jako PH.

  • Ponieważ praca ta polega na kontakcie z drugim człowiekiem zależy nam na wysokich umiejętnościach interpersonalnych, których skutkiem jest spojrzenie na daną sytuację z perspektywy Klienta i oferta dopasowana do potrzeb Klienta.

To oferujemy

  • Jasny i czytelny system wynagradzania prowizyjnego. Za każdego sprzedanego kWp otrzymasz prowizję! To jaka to będzie prowizja zależy od Twoich aspiracji! Średnia minimalna wielkość wynagrodzenia za 1 kWp sprzedanej instalacji to 300 zł, jednak możesz zarobić nawet 1 000 zł za 1 kWp.

  • Wdrożenie w jasny i czytelny proces sprzedaży. Z nami niczego nie musisz się obawiać.

  • Firma w zależności od województwa dostarcza leady do Klientów jednak w większości pozyskiwanie nowych leadów spoczywa w rękach handlowca. W tym celu firma przeprowadza profesjonalne szkolenia uczące jak należy to poprawnie i profesjonalnie robić.

  • Gwarantujemy pełen backoffice zespołu zajmującego się kwestiami technicznymi, administracyjnymi i projektowymi w naszej firmie.

O nas

Firma "Uwolnij Prąd" poszukuje osób do współpracy przy sprzedaży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz prądu i gazu. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która rozszerza swoją działalność o dalsze rejony. Dlatego potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy.

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

1. Jesteśmy nastawieni na dialog i komunikację z naszymi pracownikami.

2. Osoba pracująca w dziale handlowym otrzymuje pełen backoffice w zakresie przygotowania oferty, dokumentacji, zgłoszeń, wizualizacji realizacji późniejszej usługi, a także pełną obsługę finansową oraz osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie dla klientów odpowiedniego dofinansowanie.

3. Za każdą podpisaną umowę doradca klienta jako bonus otrzyma do 5 nowych kontaktów do potencjalnych klientów.

4. Oferujemy wysokie prowizje sięgające nawet 15 000 zł miesięcznie. Wszystko zależy od Ciebie! My damy Ci wiedzę i narzędzia, Ty daj z siebie wszystko, aby osiągnąć sukces zarówno jako wykwalifikowany doradca, a także przedsiębiorca mogący skorzystać z aktualnej sytuacji na rynku odnawialnych źródeł energii.