Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta (Fotowoltaika)

EsoleoO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów prestiżowej marki ESOLEO,
  • obsługę lead’ów na wyznaczonym terenie,
  • doradztwo i opieka w całym procesie obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – mile widziane minimum 12 m-cy w branży OZE, telekomunikacja, motoryzacja, ubezpieczenia, finanse, MLM,
  • umiejętność budowania trwałych relacji,
  • przedsiębiorczość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na zmiany i nowe technologie,
  • odpowiedzialność za własne działania,
  • wyważona pewność siebie, asertywność dostosowana do okoliczności,
  • precyzyjność w komunikacji,
  • pozytywne podejście do życia,
  • elastyczność do działania w zmiennym środowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w tym wynagrodzenie podstawowe i samochód służbowy,
  • nowoczesne narzędzia pracy (dron, tablet z unikalnym systemem sprzedaży),
  • stabilne zatrudnienie u naturalnego lidera rynku,
  • lead’y sprzedażowe,
  • szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe,
  • bieżące wsparcie techniczne,
  • elastyczny czas pracy,
  • atmosferę pracy technologicznego start-up’u,
  • pracę w energicznym i ambitnym zespole.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

ESOLEO, jest częścią Grupy Polsat Plus – największej grupy kapitałowej w Polsce, w skład której wchodzą m.in.: Polsat Box, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Czerpiemy z 25 lat doświadczeń realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej.

Bierzemy udział w zielonej transformacji budując największa w Polsce farmę fotowoltaiczną o mocy 70MW. Dążymy do pozycji lidera energii odnawialnej, nie tracąc z oczu bezpieczeństwa środowiska, Klientów oraz Partnerów. Współpracujemy z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Doradca Klienta (Fotowoltaika), świętokrzyskie