Doradca Klienta Francuskojęzycznego

  • Poznań, Złotniki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Samochody dla jednych to pasja życia, dla innych po prostu narzędzie pracy. W Qarsonie wierzymy, że ludzie chcą mieć łatwy i wygodny dostęp do wszystkich modeli w jednym miejscu, gdzie mogą porównywać auta między sobą, a niezależny doradca skupia się na potrzebach klienta. Wierzymy w wielokanałowość, zamawianie online, bezpośredni kontakt ludzki w punktach sprzedaży oraz w model konsumpcji oparty na korzystaniu a nie kupowaniu, aby wielu było stać na lepsze auto.

    Od 9 lat działamy we Francji, gdzie z roczną 50% dynamiką wzrostu sprzedaży i wielokrotnie wyróżnianą jakością obsługi klienta, jesteśmy liderem rynku samochodów na abonament. W naszych polskich biurach pracuje ponad 100 osób, na 200 zatrudnionych w Europie. W związku z międzynarodowym rozwojem marki Qarson, również na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko:
    DORADCA KLIENTA FRANCUSKOJĘZYCZNEGO
    Miejsce pracy: Poznań, Złotniki (pow. poznański)

    Twoje zadania:

    • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami francuskojęzycznymi, kompleksowa obsługa lllzamówień dla klienta indywidualnego, w tym zamówień z finansowaniem,
    • zarządzanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej zamówienia,
    • zarządzanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej finansowania zakupu samochodu,
    • bieżące wsparcie i pomoc dla klientów,
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi zamówień.

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka francuskiego, pozwalająca na swobodną pracę w tym języku - warunek konieczny,
    • doświadczenie w pracy z klientem,
    • dokładność i sumienność,
    • motywacja do pracy,
    • umiejętność współpracy.

    Oferujemy:

    • międzynarodowe
      i dynamiczne środowisko
    • spotkania integracyjne
    • prywatna opieka
      medyczna
    • dofinansowanie
      do posiłków
    • karnety sportowe
    • nieformalny dress code
    • ubezpieczenie na życie
    • bonus za polecenie pracownika
    • nauka języków obcych
    • duży, bezpłatny parking
    • parking rowerowy
      i prysznice
    • świeże owoce
    • możliwość rozwoju
    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj