Doradca Klienta

Grupa Eurocash - Faktoria WinO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 30 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia praca z klientami Faktorii Win – rynkiem niezależnych sklepów spożywczych

  • Codzienne odwiedzanie klientów i badanie ich potrzeby (praca w terenie)

  • Poszukiwanie nowych klientów i możliwości zwiększenia sprzedaży

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Dbałość o ekspozycję i prawidłowe ułożenie towarów na półce

  • Praca w powiatach: nowodworski, gdański, pucki, lęborski, wejherowski, słupski

Nasze wymagania

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych

  • Nastawienie na cel, zaangażowanie oraz przedsiębiorczość

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem

  • Doświadczenie w obsłudze klienta/ sprzedaży w terenie – mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B. – konieczne do wykonywania codziennych zadań

To oferujemy

  • Udział w najszybciej rozwijającym się projekcie z dziedziny sprzedaży wina w Polsce

  • Konkrety i benefity – umowę o pracę na pełny etat, bogaty pakiet benefitów (np. intensywne szkolenia winiarskie, karty sportowe, darmowa opieka medyczna, paczki i bony na święta, bilety na wydarzenia kulturalne, atrakcje dla dzieci pracowników, imprezy integracyjne, program stypendialny)

  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, laptop

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash - Faktoria Win

Faktoria Win to regał z wyselekcjonowanymi przez specjalistów winami. Docieramy do producentów i wiemy jak smakuje każda wybrana przez nas butelka. Chcemy uczynić świat wina dostępnym dla wszystkich , dlatego Faktorię Win odnajdziesz w sklepach i marketach w Twojej okolicy.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje