Doradca Klienta

Wittchen S.A.

  • Przywidzka 8, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Przywidzka 8

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach

  • dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów

  • budowanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientami

  • zaangażowanie w swoje obowiązki

  • Inicjatywę i chęć działania

To oferujemy

  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb

  • wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnioną od wyników sprzedaży

  • możliwość awansu wewnętrznego

  • atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty firmowe

  • dostęp do benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do karty Multisport

Firma WITTCHEN już od trzydziestu lat słynie z najwyższej jakości produktów skórzanych, galanterii, obuwia, odzieży, a także bagażu. Jesteśmy firmą rodzinną notowaną na GPW. Posiadamy ponad 120 salonów sprzedaży detalicznej oraz prężnie działający e-commerce. W naszej centrali możesz znaleźć pracę w jednym z 11 działów. Nasze działania sprzedażowe obejmują Polskę i Europę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a mimo stałego rozwoju nasza misja pozostaje niezmienna. Brzmi ona: „twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi”.

Tworzymy zespół zmotywowanych, zaangażowanych w pracę osób, którym nie brak energii do realizacji krótko- i długoterminowych planów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nawiązywanie kontaktu z Klientem nie sprawia Ci trudności dołącz do Naszego zespołu sprzedażowego w salonach firmowych WITTCHEN

Z naszej strony zapewniamy Ci wdrożenie i niezbędny pakiet szkoleń.