Doradca Klienta

VIAMIND Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż produktów marki Xiaomi w autoryzowanym punkcie sprzedaży

  • Dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów

  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującym standardem

  • Aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii

  • Realizacja zadań posprzedażowych (m.in. przyjmowanie towaru, weryfikacja jakości towaru)

Nasze wymagania

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta

  • Praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem napędza Cię do działania

  • Jesteś osobą zorganizowaną oraz posiadasz umiejętności handlowe

  • Stawiasz sobie cele i konsekwentnie je realizujesz

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Szkolenia produktowe i podnoszące kompetencje sprzedażowe

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Konkursy sprzedażowe

  • Dostęp do benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Pracuj z Viamind!

Dołącz do naszego teamu i rozwijaj swoje umiejętności sprzedażowe!

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.