Oferta pracy

Doradca Klienta

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zadbasz o to by każdy Klient wyszedł z naszego sklepu zadowolony i do nas wrócił 😊

  • Będziesz doradzał Klientowi w wyborze najlepszego dla niego produktu

  • Będziesz przygotowywać wyśmienite napoje i przekąski. Przeszkolimy Cię abyś przyrządzał je po mistrzowsku

  • Zadbasz o to, by sklep był otwarty i zamknięty na czas

  • Dzięki Tobie na półkach sklepowych nigdy nie zabraknie żadnych produktów

  • Będziesz wymieniać się wiedzą z innymi współpracownikami

Nasze wymagania

  • Lubisz kontakt z drugim człowiekiem

  • Ważne jest dla Ciebie przestrzeganie standardów

  • Lubisz robić nowe rzeczy i działać zespołowo

  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Zatrudnienie na cały etat lub jego część (zależnie od Twoich preferencji)

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (np. dostęp do kafeterii benefitów, zniżka pracownicza na zakupy w Tchibo, comiesięczny zapas kawy, upominek z okazji urodzin)

  • Bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport

  • stały rozwój poprzez szkolenia stacjonarne, dostęp do platformy e-learningowej, dostęp do nauki języka angielskiego online

  • Możliwość awansu na stanowisko kierownika sklepu lub w centrali Tchibo

  • Nasi najlepsi Doradcy pomogą Ci na spokojnie wdrożyć się do pracy podczas szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • Kafeteria Benefitów

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Tchibo to miejsce, w którym oferujemy Klientom produkty różnych kategorii, np. akcesoria do domu, odzież damską i męską, kawę paloną

i rozpuszczalną oraz ekspresy do kawy.

Na miejscu można również skosztować aromatycznej kawy i zjeść pyszne ciasto.

Chcesz dołączyć do zgranego zespołu pozytywnych ludzi i zaszczepiać

w innych pasję do dobrej kawy?

Dołącz do nas na stanowisku Doradcy Klienta w Sklepie Tchibo.

Przewiń do profilu firmy