Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DORADCA KLIENTA

    Firma Peek & Cloppenburg w nieoczekiwany sposób łączy ze sobą kilka elementów: zajmuje się nie tylko sprzedażą konfekcji, ale również projektuje i produkuje marki własne. Nasza firma posiada ponad 140 sklepów i dwie centrale – jedną w Düsseldorfie, a drugą w Wiedniu. Zatrudniamy ponad 16.000 pracowników, którzy dzięki swojej codziennej pracy zapewniają najwyższy poziom obsługi klientów w 15 krajach. Dzięki temu, w naszej firmie doświadczysz szczególnej różnorodności i podejmiesz nowe wyzwania.

    ZADANIA

    • Zaangażowane i doradztwo klienta, aktywna i efektywna obsługa
    • Zapewnienie obsługi klienta
    • Współuczestniczenie w realizacji kroków mających na celu zwiększenie sprzedaży
    • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz porządek na sali sprzedaży

    WYMAGANIA

    • Zdecydowane nastawienie na wymagania i obsługę klienta
    • Wysoki stopień zaangażowania i umiejętność pracowania w zespole oraz pozytywny styl bycia
    • W idealnym wypadku ukończone wykształcenie handlowe lub doświadczenie w sprzedaży lub usługach

    CO OFERUJEMY

    • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
    • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
    • Indywidualny plan kariery
    • Różnorodne możliwości rozwoju
    • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej

    LOKALIZACJA Al. Grunwaldzka 141, 80264 Gdansk │ FORMA ZATRUDNIENIA
    pełny etat / niepełny etat │ OSOBA KONTAKTOWA General Sales Manager

    opisopisopis
    bottom