Doradca Klienta

Nationale-Nederlanden

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk, Gdynia, Słupsk

  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 22 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych

  • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi

  • Realizacja oczekiwanych celów sprzedażowych i zadań opartych na wyjątkowym podejściu do Klienta

  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

  • Komunikatywność i nastawienie na rozwój

To oferujemy

  • Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów

  • Przychód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny

  • Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe

  • Możliwość wejścia na ścieżkę rozwoju na stanowisku Menedżera Zespołu Sieci Sprzedaży

  • Work-life balance (możliwość dostosowania czasu i miejsca do indywidualnych potrzeb)

  • Od samego początku zyskasz wiedzę i wsparcie od doświadczonych koleżanek i kolegów po fachu

  • Pracę w wybranej przez Ciebie lokalizacji

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiaj z nami