Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Głubczyce, Prudnik, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eurobank partner – to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji eurobanku. Oddziały partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo, koncepcji biznesowej oraz sprzedaży produktów Banku.
    Miejsce pracy: Głubczyce, Prudnik

    Główne zadania:

    • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
    • obsługa klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i udział w akcjach marketingowych
    • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
    • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
    • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie maturalne
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych
    • wysokie zdolności komunikacyjne
    • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
    • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
    • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej eurobanku
    • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym
    • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)
    • przejrzystą ścieżkę kariery umożliwiającą rozwój zawodowy
    • pracę w przyjaznym zespole
    Prosimy o dopisywanie w formularzu miejscowości, do której składana jest aplikacja. Informujemy, że CV bez tej informacji nie będą rozpatrywane.
    Jedna osoba może aplikować do jednej miejscowości.
    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”