Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Gniezno, Rogoźno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eurobank partner

    eurobank posiada szeroką ofertą dla klientów indywidualnych i koncentruje się na rozwoju obsługi online z pomocą nowoczesnej bankowości elektronicznej. Swoją działalność opiera na zrozumieniu potrzeb i bliskich relacjach z klientami – zgodnie z hasłem „eurobank na co dzień”.

    Bank powstał ponad dekadę temu jako wizja młodego polskiego przedsiębiorcy – Mariusza Łukasiewicza. Ideą założyciela było stworzenie banku „po drodze”, dostępnego w miejscach, w których klienci często przebywają i będącego do ich dyspozycji w dogodnym dla nich czasie. Marka eurobank szybko stała się rozpoznawalna i wybieraną przez klientów ze względu na prostotę i szybkość realizowania usług.

    Bank zaistniał również dzięki oryginalności i łamaniu schematów w myśleniu o usługach bankowych. Wprowadził unikalne rozwiązania, a wiele z nich upowszechniło się na rynku. Jako pierwszy w Polsce zaproponował klientom m.in. karty płatnicze wydawane od ręki, sieć wpłatomatów online oraz token GSM - nowoczesne zabezpieczenie bankowości internetowej. Niedługo po starcie, eurobank dołączył do Societe Generale,  jednej z największych europejskich grup w sektorze usług finansowych, która w 2014 roku obchodziła swoje 150-lecie.

    Miejsce pracy: Gniezno, Rogoźno
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: WIELKOPOLSKIE

    Opis stanowiska:

    Jako doradca klienta Twoim najważniejszym zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie klienta i jego uczciwa i rzetelna obsługa zgodnie ze standardami banku. Dlatego na to stanowisko poszukujemy osoby otwartej, przebojowej, która weźmie na siebie odpowiedzialność za wynik.

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów i usług bankowych w oddziale eurobank partner
    • Realizacja zadań przy zachowaniu procedur bankowych oraz wysokich standardów jakości pracy
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży - nie jest konieczne doświadczenie w bankowości.
    • Wykształcenie min. średnie maturalne
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży
    • Zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów oraz pracy z klientem
    • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne
    • Samodzielność i kreatywność w podejściu do pozyskania nowego klienta
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
    • Uczciwe wynagrodzenie i bardzo atrakcyjny system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez rozwijającą się działalność franczyzową
    • Uczciwą i pozytywną atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Agnieszka Barańska Dąbkowska Usługi Finansowe z siedzibą w Rogoźnie przy ul. Wielka Poznańska 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.