Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta / Handlowiec - Przedstawiciel handlowy

Słodkie Upominki sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Chełmżyńska 180, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Słodkie Upominki sp. z o.o. sp.k.

Chełmżyńska 180

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących zapytań od klientów firmy

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B

  • Przygotowanie ofert, prowadzenie negocjacji i finalizacja zamówień

  • Przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją

  • Bieżące raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy z klientami B2B

  • Nastawienie na wynik i konsekwencja w realizacji zadań

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Umiejętność pracy samodzielnej i pod presją czasu

  • Dobra znajomość MS Outlook, MS Word, MS Excel

  • Mile widziane posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • Doświadczenie w branży reklamowej będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dobrej atmosferze

  • Szkolenia z zakresu oferty produktowej

  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość kreowania dalszej ekspansji firmy

  • Jasną ścieżkę kariery z możliwością szybkiego awansu

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Imprezy integracyjne

  • Prezenty świąteczne, Mikołajkowe

  • Prezenty jubileuszowe

  • Bony upominkowe z okazji narodzin, ślubów i innych ważnych uroczystości rodzinnych

  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Służbowy sprzęt, również do użytku prywatnego

  • Parking rowerowy

  • Duży, nowoczesny parking samochodowy

  • Opcję pracy zdalnej

  • Wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Marka Słodkie jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie.

Poszukujemy, pełnej energii i zaangażowanej osoby, która dołączy do zespołu Działu Handlowego na stanowisko

(umowa B2B)

Przewiń do profilu firmy