Doradca klienta hurtowego

KRYSIAK sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Krysiak to kompleksowe podejście do tematu maszyn ogrodniczych oraz akcesoriów ogrodowych.

Nasza 30-letnia działalność nie sprowadza się tylko do sprzedaży. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, gwarantujemy opiekę posprzedażową: serwis na terenie całego kraju oraz zapewniamy części zamienne do oferowanych przez nas urządzeń.

Efekty? Nasze produkty znaleźć można we wszystkich polskich ogrodach. Szczycimy się także rozbudowaną siecią sprzedaży, zaufaniem partnerów biznesowych i co najważniejsze, zadowoleniem naszych Klientów.

To dobry moment, aby do nas dołączyć – firma Krysiak nie tylko od lat skutecznie broni pozycji lidera na rynku akcesoriów ogrodniczych, ale również prężnie się rozwija, prowadząc atrakcyjne projekty w różnych obszarach. Będziesz w środku tych zmian, będzie to dla Ciebie ciekawy i inspirujący czas, który sprawi, że zostaniesz z nami na dłużej.

Lokalizacja firmy: Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, woj. lubelskie, część woj. świętokrzyskiego, południowa część woj. mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów do klientów B2B w powierzonym regionie Polski (woj. podkarpackie, woj. lubelskie, część woj. świętokrzyskiego, południowa część woj. mazowieckiego)
  • obsługa i wsparcie klientów hurtowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • regularne utrzymywanie kontaktów mailowych i telefonicznych z klientem
  • wizyty osobiste u klientów, a także w sieciach DIY
  • uczestnictwo w wybranych targach branżowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży, mile widziane doświadczenie lub zainteresowania związane z branżą ogrodniczą
  • dobrej znajomości technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta
  • aktualnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do odbywania częstych podróży służbowych
  • zmysłu technicznego
  • umiejętności budowania relacji z klientem
  • wysokich umiejętności sprzedażowych, zaangażowania, wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności organizacji pracy własnej,
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji - wynagrodzenie podstawowe oraz premia od wyników
  • pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
  • dofinansowanie do karty multisport
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • możliwość rozwoju w oparciu o szkolenia
  • niezbędne narzędzia do pracy (służbowe: samochód, telefon, tablet, laptop)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy