Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta – hurtownia fotowoltaiczna – praca biurowa

SOLMIX sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów hurtowni

  • Aktywne – telefoniczne – pozyskiwanie nowych klientów

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Prowadzenie negocjacji

  • Raportowanie bieżących działań w CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej – WARUNEK KONIECZNY

  • Doświadczenie w sprzedaży – WARUNEK KONIECZNY

  • Uczciwość, rzetelność i samodzielność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej perspektywicznych branż w Polsce i na świecie

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny (zatrudnienie na podstawie umowy B2B)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Jasną ścieżkę kariery – precyzyjne kryteria awansu

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

Solmix sp. z o.o. jest dystrybutorem podzespołów instalacji fotowoltaicznych oraz innych innowacyjnych technologii. Dostarczamy komponenty wysokiej jakości wyprodukowane przez światowych liderów rynku. Doradzamy sprzedawcom i monterom fotowoltaiki jak budować bezpieczne i efektywne systemy OZE.

Wierzymy, że dzięki partnerskim relacjom, profesjonalnej obsłudze i wsparciu naszych Klientów do końca 2023 roku staniemy się najbardziej rozpoznawalnym i najchętniej wybieranym dostawcą alternatywnych źródeł energii oraz infrastruktury elektromobilności w Europie.

Przewiń do profilu firmy