Doradca Klienta iMad - Apple Reseller

iMad Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i sprzedaż produktów Apple.

  • Sprzedaż akcesoriów i usług serwisowych.

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.

  • Odpowiedzialność za ekspozycję dostępnych towarów.

  • Bieżąca współpraca z innymi działami/zespołami w firmie.

  • Podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w szkoleniach.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektronicznej.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Zaangażowanie i silna orientacja na cel.

  • Zainteresowanie i znajomość produktów Apple oraz systemu iOS.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność.

  • Chęć rozwoju.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym salonie iMad zlokalizowanym w samym centrum miasta.

  • Codzienne wyzwania, dzięki którym nigdy nie będziesz się nudzić!

  • Realną możliwość rozwoju – my nie obiecujemy, my działamy!

  • Szkolenia wdrożeniowe, szkolenia sprzedażowe oraz międzynarodowe certyfikaty Apple tj.: Technik iOS, Technik MacOS, Systemów operacyjnych MacOS.

  • Pakiet benefitów, m.in.: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • Świetną atmosferę w pracy.

  • Elastyczny grafik.

  • Rabat na produkty Apple.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

iMad Sp. z o.o.

iMad to autoryzowany sprzedawca i serwis urządzeń firmy Apple, działający na rynku od 10 lat. Firma posiada salony w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Świadczy szereg profesjonalnych usług zarówno dla użytkowników detalicznych, jak i dla firm. Oferuje m.in. usługę ochrony urządzeń, naprawy serwisowe w tym gwarancyjne, usługę trade-in oraz najem sprzętu i leasing. iMad jest częścią Digital Care Group, największego na polskim rynku dostawcy usługi ochrony urządzeń mobilnych współpracującego z sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami.

Przewiń do profilu firmy