Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Indywidualnego

  • Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Finansowa ECF

    DORADCA KLIENTA INDYWIDALNEGO

    Grupa Finansowa ECF Sp. zo. o. to partner biznesowy Nest Banku. Współpracujemy tworząc nowoczesną organizację, a nasza firma to miejsce dla ludzi przedsiębiorczych i otwartych na wyzwania. Umożliwiamy naszym Pracownikom realizację swoich aspiracji zawodowych poprzez powierzanie im ciekawych, nowych, niestandardowych projektów. Aby wesprzeć ich w realizacji odpowiedzialnych zadań zapewniamy pakiety szkoleń specjalistycznych oraz ogólnorozwojowych.

    Nest Bank to bank, który pozwala rozwijać skrzydła swoim Klientom oferując im bezpieczne i godne zaufania produkty. Kultywujemy tradycyjne wartości, jednocześnie stawiając na innowacyjność i rozwój.

    Poznaj nas bliżej – www.nestbank.pl lub na www.grupaecf.pl

    Miejsce pracy: Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przyjmowanie opłat w placówce bankowej,
    • obsługa klienta w zakresie wpłat i wypłat,
    • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
    • sprzedaż nowoczesnych produktów bankowych,
    • pozyskiwanie klientów indywidualnych, oraz ich obsługa w placówce bankowej,
    • udział w akcjach promocyjnych, eventach, oraz działaniach sprzedażowych.

    Jeśli jesteś:

    • Otwarty na nowe, łatwo nawiązujesz kontakt z klientem, a do tego posiadasz umiejętność dobrej komunikacji
    • Wysoko zmotywowany, nastawiony na osiąganie celów
    • Odważny, nie boisz się wyzwań i posiadasz doświadczenie w bankowości lub chcesz ją poznać
    • Samodzielny i chcesz się rozwijać
    • Kreatywny, z pomysłami na akcje sprzedażowe
    • Urodzonym sprzedawcą :)

    Dlaczego WARTO z nami pracować?

    • Wyznaczamy jasne i klarowne cele indywidualne
    • Wypłacamy prowizje gdzie „sky is the limit”
    • Stawiamy na samodzielność działania
    • Nasze ryzyko wspiera, a nie blokuje!
    • Zapewniamy jasne kryteria awansu uzależnionego wyłącznie od Twojej motywacji i zaangażowania
    • Gwarantujemy pracę w świetnym i bardzo zmotywowanym zespole
    • Oferujemy szereg benefitów:  opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do studiów czy opieki medycznej, możliwość udziału w konkursach oraz innych inicjatywach
    • Organizujemy spotkania i niezapomniane wyjazdy integracyjne
    • Zapewniamy pracę w najbardziej przyjaznych placówkach bankowych w Polsce
    • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe od 3000 zł - 4000 zł  brutto )

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.