Doradca Klienta Indywidualnego

  • Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Finansowa ECF

    DORADCA KLIENTA INDYWIDALNEGO

    Grupa Finansowa ECF Sp. zo. o. to partner biznesowy Nest Banku. Współpracujemy tworząc nowoczesną organizację, a nasza firma to miejsce dla ludzi przedsiębiorczych i otwartych na wyzwania. Umożliwiamy naszym Pracownikom realizację swoich aspiracji zawodowych poprzez powierzanie im ciekawych, nowych, niestandardowych projektów. Aby wesprzeć ich w realizacji odpowiedzialnych zadań zapewniamy pakiety szkoleń specjalistycznych oraz ogólnorozwojowych.

    Nest Bank to bank, który pozwala rozwijać skrzydła swoim Klientom oferując im bezpieczne i godne zaufania produkty. Kultywujemy tradycyjne wartości, jednocześnie stawiając na innowacyjność i rozwój.

    Poznaj nas bliżej – www.nestbank.pl lub na www.grupaecf.pl

    Miejsce pracy: Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przyjmowanie opłat w placówce bankowej,
    • obsługa klienta w zakresie wpłat i wypłat,
    • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
    • sprzedaż nowoczesnych produktów bankowych,
    • pozyskiwanie klientów indywidualnych, oraz ich obsługa w placówce bankowej,
    • udział w akcjach promocyjnych, eventach, oraz działaniach sprzedażowych.

    Jeśli jesteś:

    • Otwarty na nowe, łatwo nawiązujesz kontakt z klientem, a do tego posiadasz umiejętność dobrej komunikacji
    • Wysoko zmotywowany, nastawiony na osiąganie celów
    • Odważny, nie boisz się wyzwań i posiadasz doświadczenie w bankowości lub chcesz ją poznać
    • Samodzielny i chcesz się rozwijać
    • Kreatywny, z pomysłami na akcje sprzedażowe
    • Urodzonym sprzedawcą :)

    Dlaczego WARTO z nami pracować?

    • Wyznaczamy jasne i klarowne cele indywidualne
    • Wypłacamy prowizje gdzie „sky is the limit”
    • Stawiamy na samodzielność działania
    • Nasze ryzyko wspiera, a nie blokuje!
    • Zapewniamy jasne kryteria awansu uzależnionego wyłącznie od Twojej motywacji i zaangażowania
    • Gwarantujemy pracę w świetnym i bardzo zmotywowanym zespole
    • Oferujemy szereg benefitów:  opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do studiów czy opieki medycznej, możliwość udziału w konkursach oraz innych inicjatywach
    • Organizujemy spotkania i niezapomniane wyjazdy integracyjne
    • Zapewniamy pracę w najbardziej przyjaznych placówkach bankowych w Polsce
    • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe od 3000 zł - 4000 zł  brutto )

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.