Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Indywidualnego

  • Warszawa, Sulejówek, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Radom, Płock, Siedlce, Ciechanów, Ostrołęka, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Sochaczew, Wołomin, Mława, Ząbki, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Wyszków, Marki, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Józefów (pow. otwocki), Kobyłka, Pionki, Pułtusk, Gostynin, Sokołów Podlaski, Sierpc, Kozienice, Konstancin-Jeziorna, Przasnysz, Garwolin, Łomianki, Milanówek, Grójec, Węgrów, Brwinów, Błonie, Szydłowiec, Warka, Góra Kalwaria, Karczew, Maków Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Żuromin, Zwoleń, Tłuszcz, Nasielsk, Białobrzegi, Łosice, Łochów, Mszczonów, Przysucha, Lipsko, Łaskarzew, Raciąż, Skaryszew, Serock, Gąbin, Tarczyn, Podkowa Leśna, Halinów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: 0017564
    Rodzaj pracy: Praca stała

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu Klienta indywidualnego,
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
    • Sprzedaż produktów bankowych,
    • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • Zapewnienie profesjonalnej obsługi.

    Oczekiwania:

    • Łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi Klientami,
    • Motywacja oraz entuzjazmu do realizowania zadań,
    • Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów,
    • Gotowość do pracy w dynamicznym otoczeniu,
    • Szerokie spojrzenie na możliwości oferty,
    • Mile widziane umiejętności prowadzenia cross-sellingu, oraz w sprzedaży produktów bankowych.

    Oferta:

    • Umowa o pracę,
    • Możliwość pracy w prestiżowym projekcie,
    • Prowizje sprzedażowe,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Możliwość rozwoju w strukturach Banku.

    Warszawa - Aplikuj

    Sulejówek - Aplikuj

    Legionowo - Aplikuj

    Piaseczno - Aplikuj

    Pruszków - Aplikuj

    Radom - Aplikuj

    Płock - Aplikuj

    Siedlce - Aplikuj

    Ciechanów - Aplikuj

    Ostrołęka - Aplikuj

    Żyrardów - Aplikuj

    Mińsk Mazowiecki - Aplikuj

    Sochaczew - Aplikuj

    Wołomin - Aplikuj

    Mława - Aplikuj

    Ząbki - Aplikuj

    Nowy Dwór Mazowiecki - Aplikuj

    Grodzisk Mazowiecki - Aplikuj

    Wyszków - Aplikuj

    Marki - Aplikuj

    Piastów - Aplikuj

    Ostrów Mazowiecka - Aplikuj

    Płońsk - Aplikuj

    Józefów - Aplikuj

    Kobyłka - Aplikuj

    Pionki - Aplikuj

    Pułtusk - Aplikuj

    Gostynin - Aplikuj

    Sokołów Podlaski - Aplikuj

    Sierpc - Aplikuj

    Kozienice - Aplikuj

    Konstancin-Jeziorna - Aplikuj

    Przasnysz - Aplikuj

    Garwolin - Aplikuj

    Łomianki - Aplikuj

    Milanówek - Aplikuj

    Grójec - Aplikuj

    Węgrów - Aplikuj

    Brwinów - Aplikuj

    Błonie - Aplikuj

    Szydłowiec - Aplikuj

    Warka - Aplikuj

    Góra Kalwaria - Aplikuj

    Karczew - Aplikuj

    Maków Mazowiecki - Aplikuj

    Ożarów Mazowiecki - Aplikuj

    Żuromin - Aplikuj

    Zwoleń - Aplikuj

    Tłuszcz - Aplikuj

    Nasielsk - Aplikuj

    Białobrzegi - Aplikuj

    Łosice - Aplikuj

    Łochów - Aplikuj

    Mszczonów - Aplikuj

    Przysucha - Aplikuj

    Lipsko - Aplikuj

    Łaskarzew - Aplikuj

    Raciąż - Aplikuj

    Skaryszew - Aplikuj

    Serock - Aplikuj

    Gąbin - Aplikuj

    Tarczyn - Aplikuj

    Podkowa Leśna - Aplikuj

    Halinów - Aplikuj

    Zakroczym - Aplikuj

    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.