Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika

    SolarSpot Sp. z o.o.O firmie

    • mazowieckie

      mazowieckie
    • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
    • Rekrutacja zdalna
    • umowa zlecenie, kontrakt B2B
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)

    Twój zakres obowiązków

    • bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych

    • profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii po kierunkowym szkoleniu

    • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne

    • negocjowanie warunków umowy

    • realizowanie celów sprzedażowych

    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

    Nasze wymagania

    • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów indywidualnych

    • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów sektora MŚP, będzie dodatkowym atutem

    • umiejętne wykorzystanie gotowych lub własnych baz klientów, będzie dodatkowym atutem

    • czynne prawo jazdy kat. B

    • determinacja do osiągania zamierzonych celów

    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

    To oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie (Najlepszy system premiowy w branży. Nasi najlepsi doradcy zarabiają 15 – 20 tys. złotych miesięcznie)

    • niezbędne narzędzia pracy (komputer,telefon; opcjonalnie samochód i karta floty)

    • szkolenia wstępne oraz cykliczne

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

    • współpraca z kreatywnym i doświadczonym zespołem

    • możliwość szybkiego awansu

    • możliwość wdrażania własnych pomysłów mających wpływ na rozwój firmy

    • liczne konkursy sprzedażowe (vouchery wakacyjne, bony sodexo, bony przedpłacone)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    SolarSpot Sp. z o.o.

    Firma SolarSpot od kilku lat świadczy usługi w zakresie fotowoltaiki, a w szczególności w obszarze projektowania, rozwoju projektów, finansowania, wykonawstwa, generalnego wykonawstwa farm fotowoltaicznych i mikro instalacji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi i energetycznymi, zwłaszcza w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii.

    Każdy z naszych współpracowników posiada wieloletnie doświadczenie w branży i kompetencje dające gwarancje realizacji powierzonych inwestycji z sukcesem.

    Przewiń do profilu firmy

    Zasięg pracy:

    • Cała Polska